574480428 biuro@dkresin.pl

Schody żywiczne

 

Minimalistyczne, piękne i nowoczesne schody z żywicy zostały pokochane przez dekoratorów w różnych częściach świata. Dowolny kolor z palety RAL do wyboru, odporność na ścieranie i uderzenia. Schody wykonane mogą zostać w wersji gładkiej oraz antypoślizgowe.

 

Schody żywiczne nie tylko cechują się indywidualnym dopasowaniem do potrzeb i oczekiwań klienta względem koloru i wykorzystaniem technologii. To również pewność tego, że powierzchnia nie będzie śliska. Cała realizacja będzie cechować się funkcjonalnością i wytrzymałością przez długie lata. Schody z żywicy to element, który ze względu na walory estetyczne częściej przyczynia się do komplementów ze strony wszystkich gości, którzy bywają w naszym domu lub innego rodzaju nieruchomości. 

Do jakich wnętrz pasują schody z żywicy? 

Schody żywiczne wykorzystują najbardziej wymagający i ceniący sobie wyjątkowość klienci. Ich możliwości i wygląd czynią je dopasowanymi do wnętrz loftowych, nowoczesnych, minimalistycznych i dopasowanych do najnowszych trendów. Doskonale wpisują się w koncepcje ponadczasowości, co sprawia, że inwestorzy kochają z nich korzystać. 

Nasza firma zajmuje się dostarczeniem materiałów i stworzeniem schodów od początku do końca. Robimy to w taki sposób, aby długotrwale uszczęśliwić właściciela domu pozostawiając efekt końcowy, jaki od początku sobie wyobrażał lub nawet lepszy. 

Facebook