574480428 biuro@dkresin.pl

Kamienny dywan

 

Wykonywane przez nas, profesjonalne i piękne kamienne dywany są z otoczaków marmurowych zalanych żywicą poliuretanową. Pełni dodatkową funkcję hydroizolacji balkonu lub naszego tarasu. Grubość całego systemu wynosi około 8-10 mm. 

 

Jeżeli kiedykolwiek myśleliście o tym, w jaki sposób wykończyć podłogę na tarasie, balkonie, na podjeździe lub przed domem, warto zastanowić się nad kamiennym dywanem. Element wykończenia, który zyskał na popularności na przestrzeni ostatnich lat, coraz częściej widoczny jest zarówno w tarasach w mieszkaniach i na podjazdach domów. 

Wszystko dzięki temu, że kamienny dywan łączy w sobie elegancję i luksusowość z funkcjonalnością i wytrzymałością, gdyż raz zamontowany starcza rodzinie, inwestorowi lub po prostu właścicielowi danej nieruchomości, na długie lata. 

Efekt końcowy kamiennego dywanu można dodatkowo ulepszyć warstwą żywicy, która pomaga następnie w łatwiejszym utrzymaniu czystości i jest komfortowa przy poruszaniu się po wspomnianej powierzchni. 

Kamienny dywan to idealne rozwiązanie na schody, a specjalne listwy aluminiowe, stworzone z myślą o tym systemie, dodatkowo podkreślą jego estetykę.

Facebook