574480428 biuro@dkresin.pl

Posadzki żywiczne jednobarwne

 

Estetyczne podłogi wykonane z jednobarwnej żywicy epoksydowej poliuretanowej. Wspomniana warstwa żywicy jest natomiast dodatkowo zamykana lakierem poliuretanowym, który stanowi doskonałą ochronę. Kolorystyka dowolna. Klient może wybierać wśród całej palety kolorów RAL.

 

Luksusowe, estetyczne i wytrzymałe posadzki żywiczne jednobarwne i wielobarwne sprawdzają się w we wszelkiego rodzaju wnętrzach. Powszechnie uważane za jeden z najnowszych i najbardziej zauważalnych trendów w projektowaniu. Ich wygląd i dopracowanie sugeruje ponadczasowość i nowoczesność. 

Podłogi jednobarwne wykonane z żywicy nadają pomieszczeniu elegancji, a także są wygodne w utrzymaniu. Klient może bez problemu wybrać kolor, wzór lub grafikę, która najbardziej odpowiada jego upodobaniom i poczuciu estetyki. 

Produkty stosuje się zarówno w biurach, mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, gdyż jako firma jesteśmy w stanie dobrać i zamontować od a do z takie podłogi z żywicy, które usatysfakcjonują na długie lata nawet najbardziej wymagających klientów. Staramy się obsłużyć naszych klientów, niezależnie od tego, czy są to studia projektowe, czy osoby na własną rękę dekorujące wnętrze, od początku do końca. Umożliwia nam to dopilnowanie każdego elementu i upewnienie się, że podłoga, po której stąpać będą właściciele i domownicy, wykonana będzie według najwyższych standardów. 

Tego rodzaju podłogi żywiczne okazują się świetną alternatywą dla wszelkiego rodzaju płytek i wykładzin. 

Facebook