574480428 biuro@dkresin.pl

Posadzki żywiczne graficzne 2d / 3d

 

Jesteśmy w stanie nanieść na posadzkę dowolną grafikę wektorową. Technikę montażu dobieramy wtedy indywidualnie, zależnie od oczekiwań danego klienta. 

 

Czy myślałeś kiedyś o posadzce, podłodze z żywicy, na której mógłbyś zamieścić dowolny wzór? Czy chciałeś umieścić we wnętrzu dekorację, która w stu procentach współgra z Twoim gustem? A może marzy Ci się podłoga żywiczna z nadrukiem 3d/2d, na której będzie wzór z kreskówki, minimalistyczna linia lub inna grafika, która dobrze Ci się kojarzy? 

Teraz to możliwe. Nasza firma, dzięki stosowanej technologii jest w stanie nanieść na posadzkę żywiczną tego rodzaju każdą grafikę wektorową bez straty na jakości obrazu. 

Posadzki żywiczne umożliwiają projektantom uwolnienie kreatywności i skorzystanie z nieograniczonej swobody w kształtowaniu wnętrz dla swoich klientów indywidualnych. 

Zajmujemy się każdym elementem realizacji od początku do końca określając technologię, która sprawdzi się w każdym, konkretnym przypadku. To usługa i produkt, którego montaż wymaga specjalizacji i indywidualnego podejścia, w którym my się wyspecjalizowaliśmy. Dzięki temu obsługujemy klientów i inwestorów szybko, terminowo i fachowo, dbając o każdy szczegół. 

Facebook