574480428 biuro@dkresin.pl

Balkony i tarasy z żywicy

 

Dzięki swojej budowie, konstrukcji, zapewniają całkowitą szczelność, a bezspoinowe wykonanie umożliwia niebywale proste utrzymanie czystości. Balkony i tarasy tego rodzaju są też antypoślizgowe, co czyni nas bezpiecznymi nawet w zimowe i „mokre” dni. 

 

Żywica znajduje swoje zastosowanie w wielu elementach dekoracji i wykończenia wnętrz w Polsce i poza granicami. Inwestorzy na całym świecie chwalą sobie wykorzystanie zarówno stołów z nią, kamiennych dywanów pokrytych jej warstwą i oczywiście przy pokrywaniu balkonów i tarasów. 

Balkony i tarasy są miejscem ważnym dla każdego posiadacza. Służą one nabraniu świeżego powietrza, odpoczynkowi, a czasem również spotkaniom z przyjaciółmi, rozmowom i leżakowaniu. Te i wiele innych czynników sprawia, że należy zadbać, aby były wytrzymałe, wygodne w czyszczeniu, a także komfortowe podczas poruszania się po nich. Podczas montażu zwraca się uwagę między innymi na to, by nie były śliskie, a całość otrzymała wyjątkowy charakter o wysokim poziomie estetycznym. 

Nasza firma zajmuje się pokrywaniem żywicą tarasów i balkonów o każdej wielkości w taki sposób, aby uzyskać planowany efekt. Dobieramy technologię i ofertę zależnie od zapytania i konkretnego, oczekiwanego efektu finalnego. Doświadczenie i kompetencje umożliwiają nam szybką, profesjonalną i satysfakcjonującą realizację każdego złożonego przez klienta zamówienia. 

Facebook