574480428 biuro@dkresin.pl

Mikrocement

 

 Mikrocement to specjalna, estetyczna i minimalistyczna, cienkowarstwowa zaprawa, którą możemy wykończyć podłogę lub ścianę, otrzymując dodatkowo efekt dekoracyjny.

 

Gdzie najlepiej wykorzystać mikrocement jako dekorację i wykończenie? 

Mikrocement wykorzystuje się w celu uzyskania efektu surowej i estetycznej powierzchni. Często inwestorzy i domownicym chcący wykończyć swoje miesjsce używają tego materiału we wnętrzach loftowych, biurowych, sklepach, restauracjach, klubach lub łazienkach. Całość realizacji zależeć może od wielu czynników, w tym od gustu właściciela, przeznaczenia wnętrza i oczekiwań względem jego wyglądu finalnego. 


Nasza firma po krótkiej rozmowie gotowa jest zaproponować konkretne, indywidualne rozwiązanie i doprowadzić projekt od początku do końca. Dzięki temu, jako właściciel danej nieruchomości, nie musisz martwić się o żaden element związany z organizacją materiału, dostarczeniem go na miejsce i wreszcie na umieszczeniu go na ścianie, podłodze lub innym adekwatnym miejscu.


Czym jest mikrocement? 


Materiał nazywany mikrocementem może różnić się zależnie od wybranego dostawcy. Najczęściej jest to mieszanka cementowa lub powierzchnia na bazie cementu, która pokrywa powierzchnię wskazaną przez inwestora. 
Jak sama nazwa wskazuje, mikrocement to mikro (o małej grubości, często 2-3mm), i cement, czyli na bazie cementu, materiał, który łączy estetykę, wytrzymałość i dopasowanie do innych elementów w danej
przestrzeni. . 

Facebook